Золочівська дитячо-юнацька спортивна школа

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Поїздка на стадіон "Металіст".

2 черв. 2017
13 травня 2017 року відбулася поїздка вихованців Золочівської дитячо-юнацької спортивної школи на чолі з директором Стогнієм О.І. на стадіон "Металіст".

13 травня 2017 року відбулася поїздка  вихованців Золочівської дитячо-юнацької спортивної школи на чолі з директором Стогнієм О.І. на стадіон "Металіст", де проходив матч аматорскої ліги України з футболу. В яскравому та захоплюючому матчі футболісти харківського клубу "Металіст" 1925 перемогли команду "Єдність" м.Пліски Чернігівської області. Діти отримали масу вражень від красеня стадіону та гарної гри спортсменів. Поїздка відбулася з ініціативи та за підтримки голови Золочівської РДА Гуріна Ігоря Миколайовича та його заступника - Шмітька Ігоря Вікторовича.