Золочівська дитячо-юнацька спортивна школа

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Вітаємо Вас на сайті Золочівської дитячо - юнацької спортивної школи!

День захисту дітей. Поїздка на стадіон "Металіст". Фінальні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м`яч».Поїздка на стадіон "Металіст".Першість Харківської області  серед вихованців ДЮСШ. Змагання на першість  спортивного училища ХТЗ.

День захисту дітей.
1 червня 2017 року на базі Золочівської ДЮСШ та в Софіївському парку пройшло свято до Дня захисту дітей. В ньому взяли участь і вихованці закладу.
2 черв. 2017
Поїздка на стадіон "Металіст".
31 травня 2017 року відбулася чергова поїздка вихованців Золочівської дитячо-юнацької спортивної школи на чолі з директором Стогнієм О.І. на стадіон "Металіст".
2 черв. 2017
Фінальні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м`яч».
26 травня 2017 року в м.Куп`янськ пройшли обласні фінальні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м`яч» серед школярів 2005 р.н.

2 черв. 2017
Поїздка на стадіон "Металіст".
13 травня 2017 року відбулася поїздка вихованців Золочівської дитячо-юнацької спортивної школи на чолі з директором Стогнієм О.І. на стадіон "Металіст".
2 черв. 2017
Змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м`яч».
13 травня 2017 року на базі ДЮСШ пройшли обласні фінальні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м`яч» серед школярів 2004 р.н.
2 черв. 2017
Першість Харківської області серед вихованців ДЮСШ.
27 квітня 2017 року в м.Краснокутськ пройшла гра з футболу на першість Харківської області серед вихованців ДЮСШ.