Комунальний заклад "Золочівська дитячо-юнацька спортивна школа імені Юрія Вороніна" Золочівської селищної ради

Інформація для батьків

- У дітей, які не знають, що їм робити в час дозвілля, псуються і голова, і серце, і моральність. Допоможіть своїй дитині вибрати корисне завдання.
- Турбуйтеся про те, щоб дитяче серце не стало грубим, злим, холодним, байдужим та жорстоким в результаті "виховання".
- Памятайте, батьки! Фізичне покарання - це показник не тільки Вашої слабкості, розгубленості, безсилля, а й педагогічного безкультуря.
- Ремінь та тумак вбивають у дитячому серці витонченість і чутливість, розбещують людину, одурманюють її отрутою брехні.
- Не ставте свою дитину в становище, коли вона змушена оборонятися брехнею!
Говоріть з дитиною так, щоб не залишалось жодного сумніву в тому, що Ви керуєтеся турботою і тривогою за неї, а не бажанням відмахнутися, образити.
- Будьте навіть у дрібницях до кінця правдивими і чесними зі своїми дітьми. Незначну домішку брехливості, штучності діти помічають дуже добре.
- Не забувайте поділитися з дитиною досягненнями і невдачами, тоді вона відкриватиме Вам свої таємниці, чекатиме Вашої поради, підтримки.
 - Памятайте, батьки! Вашу дитину виховують кожна хвилина життя, кожен куточок землі, кожен крок, слово, справа, з якими її особистість стикається ніби випадково, мимоволі.