Золочівська дитячо-юнацька спортивна школа

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Кращі спортсмени та тренери 2016-2017 року.

17-18 грудня 2016 року на чемпіонаті Харківської області з легкої атлетики, який проходив в спорткомплексі "ХТЗ",були відзначені кращі легкоатлети та тренери з легкої атлетики. Кращим спортсменом у своїй віковій групі було визнано вихованицю тренера Золочівської ДЮСШ В.М.Ломакіна - Кузьменко Марину, 2000 року народження.Кращим тренером області став старший тренер-викладач Золочівської ДЮСШ Ломакін Віктор Михайлович. Кращою дитячо-юнацькою спортивною школою Харківської області з легкої атлетики у 2016 році визнано ___ (спортивні училища та школи олімпійського резерву рахуються окремо).

Взимку 2016-2017 року в м.Харків проходив чемпіонат м.Харкова з футзалу серед вихованців ДЮСШ. В змаганнях брали участь в 3 вікових категоріях юні футболісти Золочівської ДЮСШ. В старшій віковій категорії наші спортсмени вийшли до ¼  фіналу.                                 25 лютого 2017 року в м.Харків пройшли змагання на Кубок Федерації легкої атлетики Харківської області. Вихованці Золочівської ДЮСШ виступили вдало, вигравши перше командне місце.                                                                                                                            18 березня 2017 року в м.Харків пройшли обласні змагання на першість  спортивного училища ХТЗ з легкої атлетики. Вихованці Золочівської ДЮСШ виступили вдало, вигравши перше місце                                                                                                                                              12-13 квітня 2017 року в м.Харків на стадіоні «Динамо» відбувся чемпіонат Харківської обл. з легкої атлетики. Як завжди вихованці Золочівської ДЮСШ виступили вдало, посівши 6 призових місць.