Золочівська дитячо-юнацька спортивна школа

 





Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


Розклади роботи

 

Режим роботи  дитячо – юнацької спортивної школи:                                     понеділок:  - адміністративна нарада , заняття по секціях;                                                вівторок:   -  нарада при директору , інструктивно- методичні наради, заняття по секціях;        середа:    -    заняття по секціях;                                                                            четвер:   -   день консультацій, засідання педагогічної ради, заняття по секціях;        пятниця:  -   методична робота , заняття по секціях;                                                   субота :   -   заняття по секціях  , проведення масових заходів.                               неділя:  -     заняття по секціях .                 
 

 

                                                Розклад                                                                                                                    занять навчальних груп                                                                                                       Золочівської ДЮСШ

з\п

ПІБ

тренера

Група

відділення

Місце

занять

понеділок

вівторок

середа

четвер

пятниця

субота

неділя

1

Олійник З.І

№3

маунтенбайк

Стадіон

«Колос»

 

 

 
17.30-19.45

 

17.30-19.45

 

10.00-12.15

10.00-12.15

2

 

Шарага М.Д.

 

№4

футбол

ДЮСШ

 

18.00-20.15

 

18.00-20.15

 

10.45-13.00

10.45-13.00

№23

футбол

ДЮСШ

 

16.15-17.45

 

16.15-17.45

 

9.00-10.30

 

3

 

Лавріненко В.П.

 

№7

футбол

Довжанський

НВК

17.15-19.30

 

17.15-19.30

 

17.15-19.30

 

10.45-13.00

4

Ковтун М.О.

№1

футбол

ДЮСШ/

ЗОШ №2

 

16.45 -19.00

16.45 -19.00

 

16.45 -19.00

 

 

10.30-12.45

№19

футбол

ДЮСШ/

ЗОШ №2

 

15.00-16.30

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

 

5

Ломакін В.М.

№10

Л/атлетика

ДЮСШ

 

16.45 -19.00

 

16.45 -19.00

 

8.30-10.45

8.30-10.45

№13

Л/атлетика

ДЮСШ

 

15.00-16.30

 

 

 

11.00-12.30

11.00-12.30

№22

Л/атлетика

        15.00-16.30   12.45-14.15 12.45-14.15

6

Чуяс О.М.

№8

Л/атлетика 

Феськівська

ЗОШ

 

15.50-18.05

 

 

 

15.50-18.05

 

11.30-13.45

11.30-13.45

№12

Л/атлетика

Феськівська

ЗОШ

 

 

14.15-15.45

14.15-15.45

 

9.45-11.15

9.45-11.15

№21

Л/атлетика

Феськівська

ЗОШ

  14.15-15.45         8.00-9.30   8.00-9.30

7

Сушко Ю.П.

№9

Боротьба

ДЮСШ

16.45-18.15

 

16.45-18.15

 

16.45-18.15

16.45-18.15

 

 

№17

Боротьба

ДЮСШ

15.00-16.30

 

15.00-16.30   15.00-16.30 13.00-14.30  

№18

Боротьба

ДЮСШ

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

8

Чуяс А.М.

№16

футбол

Феськівська

ЗОШ

17.05-18.35

 

16.15-17.45

 

16.15-17.45

 

 

№25

футбол

Феськівська

ЗОШ

15.20-16.50   14.30-16.00   14.30-16.00    
  9   Ковтун О.М.

№6

Л/атлетика

    ДЮСШ   16.45-19.00   16.45-19.00   12.00-14.15 10.45-13.00

№11

Л/атлетика

    ДЮСШ       15.00-16.30   10.15-11.45 10.15-11.45

№20

Л/атлетика

    ДЮСШ 15.00-16.30          8.30-10.00  8.30-10.00
10   Стогній О.І.

       №5

  волейбол

   ДЮСШ/

  ЗОШ №3

  16.00-18.15   16.00-18.15     12.00-14.15
11 Лавріненко Ю.М.

       №2

    футбол

   ДЮСШ   17.00 -19.15 17.00 -19.15   17.00 -19.15    9.00-11.15

       №14

    футбол

   ДЮСШ 15-00-16.30   15-00-16.30   15-00-16.30   11.30-13.00
12    Мауль О.О

      №15

 таеквон-до

   ДЮСШ/

   ЗОШ №3

16-40-18.10

 

  16-40-18.10   16-40-18.10    

     №24

 таеквон-до

    ДЮСШ/

   ЗОШ №3

15.00-16.30

 

  15.00-16.30   15.00-16.30    
13   Олійник О.О.

№3

маунтенбайк

Стадіон

«Колос»

  17.30-18.30       10.00-11.30 10.00-11.30