Золочівська дитячо-юнацька спортивна школа

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


Розклади роботи

 

Режим роботи  дитячо – юнацької спортивної школи:                                     понеділок:  - адміністративна нарада , заняття по секціях;                                                вівторок:   -  нарада при директору , інструктивно- методичні наради, заняття по секціях;        середа:    -    заняття по секціях;                                                                            четвер:   -   день консультацій, засідання педагогічної ради, заняття по секціях;        пятниця:  -   методична робота , заняття по секціях;                                                   субота :   -   заняття по секціях  , проведення масових заходів.                               неділя:  -     заняття по секціях .                 
 

 

                                                Розклад                                                                                                                    занять навчальних груп                                                                                                       Золочівської ДЮСШ.

з\п

ПІБ

тренера

Група

відділення

Місце

занять

понеділок

вівторок

середа

четвер

пятниця

субота

неділя

                     
1

Олійник З.І

№10

маунтенбайк

Стадіон

«Колос»

 

 

 
17.30-19.45

 

17.30-19.45

 

10.00-12.15

10.00-12.15

2

 

Шарага М.Д.

 

№19

футбол

ДЮСШ

 

 

 

16.00-17.30

 

13.00-14.30

13.00-14.30

№20

футбол

ДЮСШ

 

 

 

17.45-19.15

 

14.45-16.15

14.45-16.15

3

 

Лавріненко В.П.

 

№13

футбол

Довжанська

ЗОШ

17.30-19.00

 

17.30-19.00

 

17.30-19.00

 

 

№14

футбол

Довжанська

ЗОШ

15.45-17.15

 

15.45-17.15

 

15.45-17.15

 

 

4

Ковтун М.О.

№1

футбол

ДЮСШ

17.00 -19.15

17.30-19.45

 

17.00 -19.15

17.15-19.30

 

9.00-11.15

№2

футбол

ДЮСШ

 

15.45-17.15

15.45-17.15

 

15.45-17.15

 

11.30-13.00

5

Ломакін В.М.

№6

Л/атлетика

ДЮСШ

 

16.45 -19.00

16.00-18.15

16.45 -19.00

16.00-18.15

8.30-10.45

8.30-10.45

№15

Л/атлетика

ДЮСШ

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

11.00-12.30

 

6

Чуяс О.М.

№7

Л/атлетика 

Феськівська

ЗОШ

15.15-17.30

 

15.15-17.30

16.15-17.45

15.15-17.30

10.45-13.00

 

№18

Л/атлетика

Феськівська

ЗОШ

 

14.30-16.00

 

14.30-16.00

 

9.00-10.30

 

7

Сушко Ю.П.

№21

Л/атлетика

ДЮСШ

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

 

№22

Л/атлетика

ДЮСШ

16.45-18.15

 

16.45-18.15   16.45-18.15    

№23

Л/атлетика

ДЮСШ

 

17.00-18.30

 

17.00-18.30

 

10.00-11.30

 

8

Чуяс А.М.

№3

футбол

ДЮСШ

16.30-18.45

 

16.30-18.45

 

 

14.00-16.15

14.00-16.15

  9   Ковтун О.М.

№6

Л/атлетика

    ДЮСШ   15.15-17.30   15.15-17.30   12.30-14.45 10.45-13.00

№16

Л/атлетика

    ДЮСШ   13.30-15.00   13.30-15.00   10.45-12.15  

№17

Л/атлетика

    ДЮСШ     13.30-15.00      9.00-10.30  9.00-10.30
10   Стогній О.І.

       №5

  волейбол

   ДЮСШ/

гімназія  №1

16.00-18.15 16.00-18.15   16.00-18.15 16.00-18.15   13.00-15.15
11 Лавріненко Ю.М.

       №3

    футбол

   ДЮСШ   17.00 -19.15   17.00 -19.15    9.30-11.45  9.30-11.45

       №10

    футбол

   ДЮСШ   14.30-16.00   14.30-16.00     12.00-13.30

       №11

    футбол

   ДЮСШ     14.00-15.30   14.00-15.30   13.45-15.15
12    Мауль О.О

 №23

 таеквон-до

   ДЮСШ 15-00-16.30   15-00-16.30   15-00-16.30    

 №24

 таеквон-до

    ДЮСШ 16.30-18.00   16.30-18.00   16.30-18.00